Portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk!

Uzņēmums

SIA “Dobeles enerģijas” siltumapgādes uzņēmuma darbība ir vērsta uz ekonomiski pamatotu siltumenerģijas ražošanas procesa nodrošināšanu – siltumenerģijas ražošanu, pārvaldi, sadali un tirdzniecību Dobeles novada teritorijā.

 

Šobrīd mūsu uzņēmums apgādā ar siltumenerģiju Dobeles, Gardenes, Krimūnas, Zebrenes, Naudītes un Penkules pilsētas pašvaldības iestādes, dzīvojamās mājas, dzīvokļus u.c. sabiedriskās ēkas.

 

Par pirmo centrālās siltumapgādes objektu Dobelē uzskata 1966.gada izbūvēto pieslēgumu Dobeles vidusskolai (šobrīd Dobeles mūzikas skola) jeb Viestura ielas katlu māju. Turpmāk strauji attīstījās katlu māju būvniecība, kā arī pilsētas centralizēta apgādāšana ar silto ūdeni.

           

Mūsdienu iekārtas, salīdzinājumā ar 1966.gadu, funkcionē automātiski, tās ir jaudīgākas un videi draudzīgākas. Tāpat katlu mājas skursteņi laika gaitā ir mainījušies (proti, ir mainījušies konstrukcijai izmantotie materiāli, kā arī mainījies skursteņu vizuālais tēls un forma).