Portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk!
Vārds, Uzvārds / Uzņēmuma nosaukums:

E-Pasts:

Lietotājvārds:

Parole:

Parole atkārtoti:

Līguma numurs:


Man ir 2 vai vairāk objektu
Atzīmējat, ja jums ir 2 vai vairāki objekti par kuriem jāiesniedz siltumenerģijas rādījumi.

Objektu adreses ir jāpievieno tikai gadījumos, ja jums ir 2 vai vairāk objektu par kuriem ir jāiesniedz ikmēneša siltumenerģijas rādījumi. Pretējā gadījumā noņemat atzīmi "Man ir divi vai vairāk objektu" un turpinat reģistrāciju bez adrešu ailēm!

Minimālais adrešu skaits: 2 Adreses.

Maksimālais adrešu skaits: 10 Adreses.

Reģistrācija

Lai pieslēgtos Dobeles Enerģija klientu portālam ir nepieciešams norādīt lietotājvārdu un paroli. E-pasta adrese ir nepieciešama, lai atgūtu paroli, ja to aizmirsāt. E-pastā saņemsiet lēmumu par lietotāja konta statusu (apstiprinājumu vai noraidījumu).

Atzīmējiet un ievadiet informāciju, ja jums ir vairāk kā viens objekts (skaitītāji/adreses) par kuriem jāiesniedz rādījumi.  

Pēc reģistrācijas, jūsu lietotāja konts ar visu reģistrācijā ievadīto informāciju tiks pārbaudīts! Šis process notiek darba dienās un tiek izpildīts 24 – 48 stundu laikā! Pēc reģistrācijas, uz jūsu reģistrācijas brīdī norādīto E-Pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums ar lēmumu vai lietotāja reģistrācija ir apstiprināta, vai noraidīta. Pirms lietotāja konts netiek apstiprināts no Dobeles Enerģija administrācijas puses, to nav iespējams izmantot.

  Reģistrējoties portālā, jūs automātiski piekrītat portāla lietošanas noteikumiem un datu apstrādei. Skatīt portāla lietošanas noteikumus.  Skatīt lietotāju datu izmantošanas politika