Vārds, Uzvārds / Uzņēmuma nosaukums:

E-Pasts:

Lietotājvārds:

Parole:

Parole atkārtoti:

Līguma numurs:


Man ir 2 vai vairāk objektu
Atzīmējat, ja jums ir 2 vai vairāki objekti par kuriem jāiesniedz siltumenerģijas rādījumi.

Objektu adreses ir jāpievieno tikai gadījumos, ja jums ir 2 vai vairāk objektu par kuriem ir jāiesniedz ikmēneša siltumenerģijas rādījumi. Pretējā gadījumā noņemat atzīmi "Man ir divi vai vairāk objektu" un turpinat reģistrāciju bez adrešu ailēm!

Minimālais adrešu skaits: 2 Adreses.

Maksimālais adrešu skaits: 10 Adreses.

Reģistrācija

Reģistrējoties portālā, jūs automātiski piekrītat portāla lietošanas noteikumiem. Skatīt portāla lietošanas noteikumus.

 

Reģistrējoties, pārliecinieties par datu pareizību. Klienta līguma numuram ir jāsakrīt ar klientu SIA “Dobeles Enerģija” datubāzē esošu klientu, pretējā gadījumā tiks liegta pieeja iekšējā klienta portāla piedāvātajām iespējām.

 

Pēc reģistrācijas, jūsu lietotāja konts ar visu reģistrācijā ievadīto informāciju tiks pārbaudīts! Šis process notiek darba dienās un tiek izpildīts 24 – 48 stundu laikā! Pēc reģistrācijas, uz jūsu reģistrācijas brīdī norādīto E-Pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums ar lēmumu vai lietotāja reģistrācija ir apstiprināta, vai noraidīta. Pirms lietotāja konts netiek apstiprināts no Dobeles Enerģija administrācijas puses, to nav iespējams izmantot.

 

Lai pieslēgtos Dobeles Enerģija klientu portālam ir nepieciešams norādīt lietotājvārdu un paroli. E-pasta adrese ir nepieciešama, lai atgūtu paroli, ja to aizmirsāt. E-pastā saņemsiet lēmumu par lietotāja konta statusu (apstiprinājumu vai noraidījumu).